info@designomm.com
Telefon: +90 555 880 16 02
İstanbul / TÜRKİYE

Danışmanlık

Danışmanlık Hizmetimiz

Danışmanlık hizmetimiz, size hangi konuda danışmanlık yapmamızı isterseniz, o konu hakkında; sözlü, yazılı, görsel, materyal bazlı, mobilya örnekleri, renk tercihleri vs. gibi bir çok tasarımsal faktörü içerir.

Danışmanlık hizmeti almak isteyen müşterilerimizden istediklerimiz, hangi konuda ve neler hakkında danışmanlık hizmeti almak istediklerini bize aktarmaları ve o konuda kendilerinin bizden beklediği danışmanlık sunumunu tercihinde bulunmasından ibarettir.

Karar verilen beklentiler ve tercih edilen danışmanlık anlatım şekli sonrasında ise; yazılı, sözlü, işitsel, görsel sunum (dijital veya basılı ortamda), animasyon filmi vb. sunumlar gerçekleştirerek müşterimize sunuyoruz.

Herhangi bir projenin fikir aşamasından fiziki uygulama evresine geçmeden önce, proje sahibi müşterimizin isteklerinin ve hoşlandığı şeylerin tamamını değerlendirerek, ayrıca mevzuat, yapı güvenliği, ergonomi, çevresel etmenlere uyum ve sürdürülebilirlik gibi daha bir çok unsur esas alınarak danışmanlık hizmetini sunmaktayız.

Projenizin, isteklerinizin ya da hayal ettiklerinizin, uygulamaya geçmeden önce veya başlangıç sürecinden tamamlanması esnasına kadar olan süreçte, tam anlamıyla sorunsuz, istediğiniz gibi, zamanında, sağlam, sürdürülebilir ve profesyonel bir ekip tarafından kontrol altında olmasını istiyorsanız, danışmanlık hizmetimiz size her konuda tatmin edici sonuçlar sağlayacaktır.

Danışmanlık