info@designomm.com
Telefon: +90 555 880 16 02
İstanbul / TÜRKİYE

Hakkımızda

Designom İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Hiz.Şti., 2012 yılında kurulmuş İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı firmasıdır. Kurucusu Ömer Menekşe Okan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı mezunudur.

Designom firması olarak; profesyonel ekiplerimiz ve atölyelerimiz ile ele aldığımız her proje, müşterilerimizin beklentileri ve hayalleri doğrultusunda, ergonomik ve sürdürülebilir açıdan değerlendirilerek aranan konfor ve estetik görünüm sağlanmaktadır. Firmamız, tüm imalat branşlarında gerekli sertifikalara sahiptir ve Iso standartlarına uygun hizmet vermektedir. Bilhassa konusunda uzmanlaşmış kişileri doğru yerlerde kullanarak “sorunsuz” bir çözüm süreci sunmayı hedefliyoruz. Tasarımlarımızın hayata geçirilmesinde en büyük rolü üstlenen profesyonel ekiplerimiz, devamlı olarak kendisini güncel tutan bireylerden oluşmaktadır. Müşteri memnuniyeti ve sıfır sorun politikamız firmamızın öncelikli gayesidir.

Designom ailesi olarak, müşterilerimize zarif, estetik, konforlu, kişiye özgü ve ergonomik tasarımlar yaparak yaşam kalitelerini artırmak bize her daim gurur vermektedir. Bu gururun verdiği azimle her geçen gün daha istekli ve enerjik olarak projelerimizi tasarlamaya ve hayata geçirmeye devam etmekteyiz…

 

Hakkımızda